Mövzuları nəzərdən keçirin
MOCHI qiymət qrafiki
MOCHI tarixçəsi və analizi
MOCHI haqqında
MOCHI qiymət proqnozu
Mochi (New)

Canlı Mochi (New) qiyməti

Listinq edilməyib

Mochi (New) qiymət qrafiki

Mochi (New) (MOCHI) hazırda 0,000000 AZN qiymətindədir və 24 saat ərzində +0,0097% dəyişib. Son yenilənmə: 24.10.2026 05:35:42 (UTC+0). WEEX-də MOCHI qiymətlərini real vaxtda izləyin. 1000 BTC-lik Qoruma Fondu ilə dəstəklənir.

Mochi (New) (MOCHI) qiymətinin təfərrüatları

24s maksimum
0.000001 AZN
24s minimum
0.000001 AZN
24s dəyişim
+0,0097%
24s həcm
100.05K AZN
Bazar limiti
1.37M AZN
Bütün tokenlərin cari qiymətlə dövriyyədə olduğu bazar limiti
1.46M AZN
Ümumi təchizat
1.00T
Maksimum təchizat
1.00T
Tarixi maksimum (26.03.2024)
0.000139 AZN
Tarixi minimum
0 AZN
Sıralama
2070
Dövriyyədəki token miqdarı
93,76%
3 günlük dəyişim
+6,78%
7 günlük dəyişim
+10,07%
30 günlük dəyişim
+23,48%
1 illik dəyişim
+90,15%
Mochi (New)

Mochi (New) qiymət tarixçəsi

WEEXMəlumatları endirin
Tarix
Qiymət
Açılış
Yüksək
Aşağı
Həcm
Dəyişiklik (%)
18.10.2026
0.{5}1385 AZN
0.{5}1339 AZN
0.{5}1405 AZN
0.{5}1336 AZN
89 920,95 AZN
‎3,48%
11.10.2026
0.{5}1476 AZN
0.{5}1520 AZN
0.{5}1520 AZN
0.{5}1476 AZN
115 211,34 AZN
‎-2,86%
04.10.2026
0.{5}1665 AZN
0.{5}1569 AZN
0.{5}1677 AZN
0.{5}1556 AZN
97 618,71 AZN
‎6,12%
27.09.2026
0.{5}1696 AZN
0.{5}1596 AZN
0.{5}1744 AZN
0.{5}1593 AZN
80 677,38 AZN
‎6,28%
20.09.2026
0.{5}1569 AZN
0.{5}1556 AZN
0.{5}1569 AZN
0.{5}1517 AZN
74 717,29 AZN
‎0,81%
13.09.2026
0.{5}1598 AZN
0.{5}1669 AZN
0.{5}1670 AZN
0.{5}1582 AZN
99 622,33 AZN
‎-4,26%
06.09.2026
0.{5}1968 AZN
0.{5}2141 AZN
0.{5}2145 AZN
0.{5}1937 AZN
83 274,96 AZN
‎-8,12%
30.08.2026
0.{5}2044 AZN
0.{5}2255 AZN
0.{5}2257 AZN
0.{5}2044 AZN
85 529,32 AZN
‎-9,38%
23.08.2026
0.{5}2542 AZN
0.{5}2063 AZN
0.{5}2697 AZN
0.{5}2019 AZN
150 590,22 AZN
‎23,21%
16.08.2026
0.{5}1359 AZN
0.{5}1239 AZN
0.{5}1363 AZN
0.{5}1216 AZN
6486,73 AZN
‎9,73%
Bu günə olan məlumata görə Mochi (New) (MOCHI) koininin orta qiyməti 0.000040945 AZN təşkil edir. Tarixi maksimum qiyməti 26.03.2024 tarixində 0.00008189 AZN, tarixi minimum qiyməti isə -- tarixində 0 AZN olub.

Mochi (New) texniki analizi

Texniki analiz potensial Mochi (New) hərəkətləri ilə bağlı məlumat təqdim etmək və treyderlərin dəyişkən kripto bazarında imkanları müəyyən etməsinə köməkçi olmaq üçün tarixi qiymət nümunələri və treydinq həcmindən istifadə edir.
Xülasə:
Dəyişən ortalama
Alın: 0
Satın: 0
Göstəricilər
Alın: 0
Satın: 0

Mochi (New) (MOCHI) üzrə bazar əhval-ruhiyyəsi

Mochi (New) (MOCHI) üzrə hazırkı bazar əhval-ruhiyyəsi necədir?
Heç bir məlumat tapılmadı

Mochi (New) haqqında

Rəsmi linklər

Sosial media və icma

Tez-tez verilən suallar

1. Mochi (New) (MOCHI) üçün USD valyutasında cari qiymət nədir?

10/24/2026 tarixindən etibarən, Mochi (New) (MOCHI) üçün cari qiymət 0.{6}8568 USD təşkil edir.

2. Mochi (New) (MOCHI) üçün bazar kapitallaşması nədir?

Bazar kapitallaşması bir kriptonun ümumi dəyərini, populyarlığını və bazarda hakimliyini ölçən əsas göstəricidir. Mochi (New) (MOCHI) üzrə cari bazar kapitallaşması 803.37K USD təşkil edir.

3. Mochi (New) (MOCHI)-nin tədavüldəki arzı nədir?

Dövr edən təchizat ilə ümumi təchizat arasında fərqi ayırd etmək vacibdir. Birinci treydinq üçün hazır olan koinləri, ikinci isə indiyə qədər yaradılmış bütün koinləri əhatə edir. Hazırda Mochi (New) (MOCHI) kriptosunun dövr edən təchizatı 937.63B MOCHI təşkil edir, ümumi təchizatı isə 1.00T MOCHI dəyərindədir.

4. Mochi (New) (MOCHI) qiymətinə təsir edən amillər hansılardır?

Bir çox amil Mochi (New) (MOCHI) kriptosunun qiymət dalğalanmalarına töhfə verir.
Təklif və tələb dinamikası: Artan tələb qarşısında məhdud Mochi (New) təchizatı qiyməti yuxarı qaldırır. Əksinə, böyük təchizat və ya azalan tələb isə qiyməti aşağı sala bilər.
Bazardakı vəziyyət və xəbərlər: Müsbət xəbərlər, texnoloji irəliləyişlər və ya artan qəbul ümumiyyətlə müsbət hissiyyat yaradır, alıcıları cəlb edir və qiyməti artırır. Digər tərəfdən, mənfi xəbərlər, təhlükəsizlik pozuntuları və ya tənzimləmə qeyri-müəyyənliyi satış təzyiqini və qiymət düşmələrini aktivləşdirə bilər.
Texnoloji inkişaflar: Böyük yeniləmələr, ölçüləbilənlik və ya təhlükəsizlikdəki irəliləyişlər, eləcə də yeni xüsusiyyətlərin təqdimatı investorların qavrayışına və qiymətə təsir edə bilər.
Makroiqtisadi amillər: Qlobal iqtisadi şərtlər, inflyasiya dərəcələri və pul siyasətləri investor davranışına təsir edə bilər və dolayı yolla kriptovalyuta qiymətlərinə təsir göstərə bilər.
Bazar manipulyasiyası: Kripto bazarının nisbətən yeni olması səbəbindən, qiymət manipulyasiyası öz-özünə treydinq və ya süni qiymət artımı və satış sxemləri kimi, zərərli fəaliyyətlər vasitəsilə baş verə bilər, bu da qiymətlərə qısa müddətdə təsir göstərə bilər.

5. Mochi (New) (MOCHI) yaxşı bir investisiyadır?

Mochi (New) (MOCHI) aktivini investisiya kimi qiymətləndirərkən aşağıdakı əsas amilləri nəzərə alın.
Layihə əsasları: Layihənin komandası, texnologiyası, texniki sənəd və istifadə halları haqqında araşdırma aparın ki, onun potensial dəyərini qiymətləndirəsiniz.
Bazar tendensiyaları: Kriptovalyutanın qiymət tarixçəsini, bazardakı vəziyyəti və ümumi bazar tendensiyalarını analiz edin.
Rəqabət: Rəqabət mühitini qiymətləndirin və Mochi (New) kriptosunun oxşar layihələrlə müqayisəsinə nəzər salın.
Tənzimləmə: Gələcəyə təsir edə biləcək cari və potensial tənzimləmələr haqqında məlumatlı olun.

6. Mochi (New) (MOCHI)-ni haradan ala bilərəm?

Müxtəlif kriptovalyuta birjalarında Mochi (New) (MOCHI) ala bilərsiniz.
Birja seçərkən nəzərə alınmalı olan vacib məqamlar:
Komissiyalar: Treydinq komissiyaları, depozit komissiyaları, vəsait çıxarma komissiyaları və digər tətbiq olunan xərcləri müqayisə edin.
Təhlükəsizlik: İkimərhələli autentifikasiya (2FA) və oflayn saxlama kimi güclü təhlükəsizlik tədbirləri olan birjaları axtarın.
Nüfuz və rəylər: Birjanın tarixini araşdırın və etibarlılığını qiymətləndirmək üçün istifadəçi rəylərini oxuyun.
Ödəniş üsulları: Birjanın üstünlük verdiyiniz ödəniş üsullarını (məsələn, bank köçürmələri, kredit kartları) dəstəklədiyindən əmin olun.
Coğrafi məhdudiyyətlər: Birjanın sizin ölkənizdə və ya bölgənizdə fəaliyyət göstərdiyini təsdiqləyin.
Sizə WEEX-i ən yüksək qiymətləndirilən seçim olaraq tövsiyə edirik. WEEX aşağı komissiyalar, istifadəçilərə uyğun interfeys və güclü təhlükəsizlik xüsusiyyətləri təqdim edir.

7. Mochi (New) (MOCHI) alarkən hansı səciyyəvi komissiyalar tutulur?

Mochi (New) (MOCHI) almaq üçün komissiyalar istifadə etdiyiniz kriptovalyuta birjasından və seçdiyiniz ödəniş üsulundan asılı olaraq dəyişə bilər. Nəzərə alınmalı olan tipik komissiyalar bunlardır:
Treydinq komissiyaları: Birja tərəfindən ticarətlərin icrasına görə ödəniş tutulur. Onlar ticarət məbləğinin faizi (məsələn, 0,1–0,5%) və ya hər tranzaksiya üçün sabit komissiya şəklində tətbiq oluna bilər.
Depozit komissiyaları: Hesabınızı maliyyələşdirmək üçün, xüsusilə kredit kartı depozitləri kimi üsullardan ödəniş tutulur.
Vəsait çıxarma komissiyaları: Mochi (New) (MOCHI) kriptosunu və ya fiat valyutasını birjadan çıxaran zaman sizdən komissiya çıxıla bilər.

8. Mochi (New) (MOCHI) analiz etmək üçün istifadə olunan bəzi texniki göstəricilər hansılardır?

Treyderlər tez-tez texniki göstəricilərdən istifadə edərək qiymət qrafiklərini analiz edir və Mochi (New) (MOCHI) üçün potensial treydinq imkanlarını müəyyən edirlər. Bəzi məşhur göstəricilərə bunlar daxildir:
Dəyişən ortalamalar (MA): Tendensiyaları müəyyən etmək üçün qiymət məlumatlarını tənzimləyir. Ən çox istifadə olunan nümunələr 50 günlük, 100 günlük və 200 günlük MA-lardır.
Nisbi güc indeksi (RSI): Qiymət dəyişikliyinin miqyasını ölçür, eləcə də həddindən artıq alış və ya həddindən artıq satış vəziyyətlərini müəyyən edir.
Dəyişən ortalamaların konvergensiyası divergensiyası (MACD): İki dəyişən ortalamanın arasındakı əlaqəni vurğulayan temp göstəricisidir.
Bollinger zolaqları: Dəyişkənlik və potensial qiymət qırılmalarını müəyyən etmək üçün dəyişən ortalamaya yaxın standart yayınmaları qrafik üzərində göstərir.
Ödəyəcəyiniz məbləğ
Alacağınız məbləğ
Miqdar
Sürətli alış

Daha çoxuna bax

Həcm
Qazanan
İtirən
iconiconiconiconiconiconiconicon
Müştəri dəstəyi:@weikecs
Biznes əməkdaşlığı:@weikecs
Kəmiyyət əsaslı treydinq və bazar quruculuğu:bd@weex.com
VIP proqram:support@weex.com