Mövzuları nəzərdən keçirin
TROLL qiymət qrafiki
TROLL tarixçəsi və analizi
TROLL haqqında
TROLL qiymət proqnozu
TROLL (SOL)

Canlı TROLL (SOL) qiyməti

Listinq edilməyib

TROLL (SOL) qiymət qrafiki

TROLL (SOL) (TROLL) hazırda 0,000000 AZN qiymətindədir və 24 saat ərzində +0,0192% dəyişib. Son yenilənmə: 23.10.2026 20:46:04 (UTC+0). WEEX-də TROLL qiymətlərini real vaxtda izləyin. 1000 BTC-lik Qoruma Fondu ilə dəstəklənir.

TROLL (SOL) (TROLL) qiymətinin təfərrüatları

24s maksimum
0.056416 AZN
24s minimum
0.053741 AZN
24s dəyişim
+0,0192%
24s həcm
3.06M AZN
Bazar limiti
54.38M AZN
Bütün tokenlərin cari qiymətlə dövriyyədə olduğu bazar limiti
54.45M AZN
Ümumi təchizat
998.75M
Maksimum təchizat
1.00B
Tarixi maksimum (22.08.2025)
0.481862 AZN
Tarixi minimum (22.04.2025)
0.012941 AZN
Sıralama
515
Dövriyyədəki token miqdarı
99,87%
3 günlük dəyişim
+16,90%
7 günlük dəyişim
+20,25%
30 günlük dəyişim
+43,26%
1 illik dəyişim
+92,68%
TROLL (SOL)

TROLL (SOL) qiymət tarixçəsi

WEEXMəlumatları endirin
Tarix
Qiymət
Açılış
Yüksək
Aşağı
Həcm
Dəyişiklik (%)
18.10.2026
0,0575 AZN
0,0600 AZN
0,0603 AZN
0,0534 AZN
3 683 376,36 AZN
‎-4,19%
11.10.2026
0,0675 AZN
0,0644 AZN
0,0676 AZN
0,0631 AZN
3 484 804,81 AZN
‎4,92%
04.10.2026
0,0784 AZN
0,0760 AZN
0,0785 AZN
0,0757 AZN
3 839 888,93 AZN
‎3,15%
27.09.2026
0,0802 AZN
0,0840 AZN
0,0858 AZN
0,0802 AZN
4 019 507,75 AZN
‎-4,46%
20.09.2026
0,0859 AZN
0,0809 AZN
0,0878 AZN
0,0779 AZN
6 463 161,20 AZN
‎6,17%
13.09.2026
0,0790 AZN
0,0822 AZN
0,0856 AZN
0,0783 AZN
5 980 855,74 AZN
‎-3,91%
06.09.2026
0,0885 AZN
0,1050 AZN
0,1050 AZN
0,0843 AZN
11 915 484,45 AZN
‎-15,73%
30.08.2026
0,0803 AZN
0,0856 AZN
0,0879 AZN
0,0790 AZN
6 167 966,35 AZN
‎-6,17%
23.08.2026
0,0891 AZN
0,0886 AZN
0,0961 AZN
0,0851 AZN
6 835 819,63 AZN
‎0,51%
16.08.2026
0,0713 AZN
0,0664 AZN
0,0791 AZN
0,0644 AZN
6 043 156,85 AZN
‎7,49%
Bu günə olan məlumata görə TROLL (SOL) (TROLL) koininin orta qiyməti 0.1451975 AZN təşkil edir. Tarixi maksimum qiyməti 22.08.2025 tarixində 0.2828 AZN, tarixi minimum qiyməti isə 22.04.2025 tarixində 0.007595 AZN olub.

TROLL (SOL) texniki analizi

Texniki analiz potensial TROLL (SOL) hərəkətləri ilə bağlı məlumat təqdim etmək və treyderlərin dəyişkən kripto bazarında imkanları müəyyən etməsinə köməkçi olmaq üçün tarixi qiymət nümunələri və treydinq həcmindən istifadə edir.
Xülasə:
Dəyişən ortalama
Alın: 0
Satın: 0
Göstəricilər
Alın: 0
Satın: 0

TROLL (SOL) (TROLL) üzrə bazar əhval-ruhiyyəsi

TROLL (SOL) (TROLL) üzrə hazırkı bazar əhval-ruhiyyəsi necədir?
Heç bir məlumat tapılmadı

TROLL (SOL) haqqında

Rəsmi linklər

Sosial media və icma

Tez-tez verilən suallar

1. TROLL (SOL) (TROLL) üçün USD valyutasında cari qiymət nədir?

10/23/2026 tarixindən etibarən, TROLL (SOL) (TROLL) üçün cari qiymət 0.03195 USD təşkil edir.

2. TROLL (SOL) (TROLL) üçün bazar kapitallaşması nədir?

Bazar kapitallaşması bir kriptonun ümumi dəyərini, populyarlığını və bazarda hakimliyini ölçən əsas göstəricidir. TROLL (SOL) (TROLL) üzrə cari bazar kapitallaşması 31.92M USD təşkil edir.

3. TROLL (SOL) (TROLL)-nin tədavüldəki arzı nədir?

Dövr edən təchizat ilə ümumi təchizat arasında fərqi ayırd etmək vacibdir. Birinci treydinq üçün hazır olan koinləri, ikinci isə indiyə qədər yaradılmış bütün koinləri əhatə edir. Hazırda TROLL (SOL) (TROLL) kriptosunun dövr edən təchizatı 998.75M TROLL təşkil edir, ümumi təchizatı isə 998.75M TROLL dəyərindədir.

4. TROLL (SOL) (TROLL) qiymətinə təsir edən amillər hansılardır?

Bir çox amil TROLL (SOL) (TROLL) kriptosunun qiymət dalğalanmalarına töhfə verir.
Təklif və tələb dinamikası: Artan tələb qarşısında məhdud TROLL (SOL) təchizatı qiyməti yuxarı qaldırır. Əksinə, böyük təchizat və ya azalan tələb isə qiyməti aşağı sala bilər.
Bazardakı vəziyyət və xəbərlər: Müsbət xəbərlər, texnoloji irəliləyişlər və ya artan qəbul ümumiyyətlə müsbət hissiyyat yaradır, alıcıları cəlb edir və qiyməti artırır. Digər tərəfdən, mənfi xəbərlər, təhlükəsizlik pozuntuları və ya tənzimləmə qeyri-müəyyənliyi satış təzyiqini və qiymət düşmələrini aktivləşdirə bilər.
Texnoloji inkişaflar: Böyük yeniləmələr, ölçüləbilənlik və ya təhlükəsizlikdəki irəliləyişlər, eləcə də yeni xüsusiyyətlərin təqdimatı investorların qavrayışına və qiymətə təsir edə bilər.
Makroiqtisadi amillər: Qlobal iqtisadi şərtlər, inflyasiya dərəcələri və pul siyasətləri investor davranışına təsir edə bilər və dolayı yolla kriptovalyuta qiymətlərinə təsir göstərə bilər.
Bazar manipulyasiyası: Kripto bazarının nisbətən yeni olması səbəbindən, qiymət manipulyasiyası öz-özünə treydinq və ya süni qiymət artımı və satış sxemləri kimi, zərərli fəaliyyətlər vasitəsilə baş verə bilər, bu da qiymətlərə qısa müddətdə təsir göstərə bilər.

5. TROLL (SOL) (TROLL) yaxşı bir investisiyadır?

TROLL (SOL) (TROLL) aktivini investisiya kimi qiymətləndirərkən aşağıdakı əsas amilləri nəzərə alın.
Layihə əsasları: Layihənin komandası, texnologiyası, texniki sənəd və istifadə halları haqqında araşdırma aparın ki, onun potensial dəyərini qiymətləndirəsiniz.
Bazar tendensiyaları: Kriptovalyutanın qiymət tarixçəsini, bazardakı vəziyyəti və ümumi bazar tendensiyalarını analiz edin.
Rəqabət: Rəqabət mühitini qiymətləndirin və TROLL (SOL) kriptosunun oxşar layihələrlə müqayisəsinə nəzər salın.
Tənzimləmə: Gələcəyə təsir edə biləcək cari və potensial tənzimləmələr haqqında məlumatlı olun.

6. TROLL (SOL) (TROLL)-ni haradan ala bilərəm?

Müxtəlif kriptovalyuta birjalarında TROLL (SOL) (TROLL) ala bilərsiniz.
Birja seçərkən nəzərə alınmalı olan vacib məqamlar:
Komissiyalar: Treydinq komissiyaları, depozit komissiyaları, vəsait çıxarma komissiyaları və digər tətbiq olunan xərcləri müqayisə edin.
Təhlükəsizlik: İkimərhələli autentifikasiya (2FA) və oflayn saxlama kimi güclü təhlükəsizlik tədbirləri olan birjaları axtarın.
Nüfuz və rəylər: Birjanın tarixini araşdırın və etibarlılığını qiymətləndirmək üçün istifadəçi rəylərini oxuyun.
Ödəniş üsulları: Birjanın üstünlük verdiyiniz ödəniş üsullarını (məsələn, bank köçürmələri, kredit kartları) dəstəklədiyindən əmin olun.
Coğrafi məhdudiyyətlər: Birjanın sizin ölkənizdə və ya bölgənizdə fəaliyyət göstərdiyini təsdiqləyin.
Sizə WEEX-i ən yüksək qiymətləndirilən seçim olaraq tövsiyə edirik. WEEX aşağı komissiyalar, istifadəçilərə uyğun interfeys və güclü təhlükəsizlik xüsusiyyətləri təqdim edir.

7. TROLL (SOL) (TROLL) alarkən hansı səciyyəvi komissiyalar tutulur?

TROLL (SOL) (TROLL) almaq üçün komissiyalar istifadə etdiyiniz kriptovalyuta birjasından və seçdiyiniz ödəniş üsulundan asılı olaraq dəyişə bilər. Nəzərə alınmalı olan tipik komissiyalar bunlardır:
Treydinq komissiyaları: Birja tərəfindən ticarətlərin icrasına görə ödəniş tutulur. Onlar ticarət məbləğinin faizi (məsələn, 0,1–0,5%) və ya hər tranzaksiya üçün sabit komissiya şəklində tətbiq oluna bilər.
Depozit komissiyaları: Hesabınızı maliyyələşdirmək üçün, xüsusilə kredit kartı depozitləri kimi üsullardan ödəniş tutulur.
Vəsait çıxarma komissiyaları: TROLL (SOL) (TROLL) kriptosunu və ya fiat valyutasını birjadan çıxaran zaman sizdən komissiya çıxıla bilər.

8. TROLL (SOL) (TROLL) analiz etmək üçün istifadə olunan bəzi texniki göstəricilər hansılardır?

Treyderlər tez-tez texniki göstəricilərdən istifadə edərək qiymət qrafiklərini analiz edir və TROLL (SOL) (TROLL) üçün potensial treydinq imkanlarını müəyyən edirlər. Bəzi məşhur göstəricilərə bunlar daxildir:
Dəyişən ortalamalar (MA): Tendensiyaları müəyyən etmək üçün qiymət məlumatlarını tənzimləyir. Ən çox istifadə olunan nümunələr 50 günlük, 100 günlük və 200 günlük MA-lardır.
Nisbi güc indeksi (RSI): Qiymət dəyişikliyinin miqyasını ölçür, eləcə də həddindən artıq alış və ya həddindən artıq satış vəziyyətlərini müəyyən edir.
Dəyişən ortalamaların konvergensiyası divergensiyası (MACD): İki dəyişən ortalamanın arasındakı əlaqəni vurğulayan temp göstəricisidir.
Bollinger zolaqları: Dəyişkənlik və potensial qiymət qırılmalarını müəyyən etmək üçün dəyişən ortalamaya yaxın standart yayınmaları qrafik üzərində göstərir.

TROLL (SOL) xəbərləri

Morgan Stanley qrupuna aid 3 şirkət, Metaplannet səhmlərinin böyük hissəsini saxlayır

coinpost.jp2026/10/23 20:00:59

Hər 15 dəqiqədən bir Bitcoin: Proqnoz bazarlarını həyəcanlandıran sürətli bahis

Hər 15 dəqiqədən bir Bitcoin mərcləri: Polymarket, Kalshi və Robinhood proqnoz bazarlarını canlandırır. Botlar, xərclər və manipulyasiya.

journalducoin.com2026/10/23 19:30:00

SpaceX daimi futures 6 milyard dollar ticarət edildi

SpaceX daimi futures 6 milyard dollar ticarət edildi. Məqalə ticarət artımını və ödənişlərin HYPE-nin yandırma mexanizminə necə çatdığını izah edir.

cryptoslate.com2026/10/23 19:10:43

Agentik Fəaliyyətlər Başlanğıcı Nədir? AX1 Konsolu 2.0 İçində

AX1 Konsolu 2.0, Base-də AI agentlərini ödənişli axtarışlara göndərir, x402 ödənişləri, avtomatik cüzdan quraşdırması və istifadəçilərin ilk işləri üçün başlanğıc kreditləri istifadə edir.

cryptoslate.com2026/10/23 15:00:23

Tether-in öz AI tədqiqatı, noutbuk almanın bulud tokenlərindən daha baha başa gəldiyini göstərir

Tether-in Tenstorrent investisiyası, QVAC-ın yerli AI iqtisadiyyatını diqqət mərkəzinə alır, noutbuk xərcləri, model tutumu və ucuz bulud qiymətləri kimlərin qənaət edə biləcəyini formalaşdırır.

cryptoslate.com2026/10/23 14:50:48

HTX Research tədqiqatçısı Chloe: Bitcoin spot ETF-lərinə əhəmiyyətli xalis axın olsa da, makro məlumatlar bərpa imkanlarını sıxır

www.120btc.com2026/10/23 14:03:23
Ödəyəcəyiniz məbləğ
Alacağınız məbləğ
Miqdar
Sürətli alış

Daha çoxuna bax

Həcm
Qazanan
İtirən
iconiconiconiconiconiconiconicon
Müştəri dəstəyi:@weikecs
Biznes əməkdaşlığı:@weikecs
Kəmiyyət əsaslı treydinq və bazar quruculuğu:bd@weex.com
VIP proqram:support@weex.com