Переглянути теми
Графік цін MUx
Історія та аналіз MUx
Про MUx
Прогноз цін MUx
Micron Technology tokenized stock (xStock)

Курс Micron Technology tokenized stock (xStock) у реальному часі

Не додано

Графік цін Micron Technology tokenized stock (xStock)

Зараз ціна Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) становить 0,00 UAH з 24-годинною зміною +0,0193%. Останнє оновлення: 24.10.2026 15:03:02 (UTC+0). Відстежуйте ціни в режимі реального часу MUx на WEEX за підтримки нашого Фонду захисту у розмірі 1000 BTC.

Відомості про ціну Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)

Максимум за 24 години
40,329.83 UAH
Мінімум за 24 години
39,491.09 UAH
Зміна за 24 години
+0,0193%
Обсяг торгівлі за 24 години
41.50M UAH
Ринкова капіталізація
883.24M UAH
Повністю розводнена ринкова капіталізація
8.18B UAH
Загальна пропозиція
204.80K
Макс. пропозиція
-
Історичний максимум (02.10.2026)
50,336.85 UAH
Історичний мінімум (29.07.2026)
34,245.54 UAH
Рейтинг
691
Циркулююча пропозиція
--
Зміна за 3 дні
+7,91%
Зміна за 7 днів
+9,69%
Зміна за 30 днів
+24,61%
Зміна за 1 рік
+34,74%
Micron Technology tokenized stock (xStock)

Історія цін Micron Technology tokenized stock (xStock)

WEEXЗавантажити дані
Дата
Ціна
Відкриті
Макс.
Мін.
Обсяг
Зміна (%)
18.10.2026
39 866,58 UAH
39 032,81 UAH
39 950,72 UAH
38 613,89 UAH
88 460 705,05 UAH
‎2,14%
11.10.2026
47 017,62 UAH
46 851,13 UAH
47 161,93 UAH
46 691,44 UAH
7 238 018,58 UAH
‎0,36%
04.10.2026
48 677,46 UAH
48 402,40 UAH
48 717,72 UAH
48 187,06 UAH
15 815 652,99 UAH
‎0,57%
27.09.2026
49 298,60 UAH
49 199,53 UAH
49 746,93 UAH
49 147,05 UAH
28 933 024,34 UAH
‎0,20%
20.09.2026
45 949,05 UAH
45 689,83 UAH
45 973,94 UAH
45 196,26 UAH
52 997 613,21 UAH
‎0,57%
13.09.2026
42 187,82 UAH
43 754,02 UAH
43 830,03 UAH
41 835,41 UAH
116 213 668,11 UAH
‎-3,58%
06.09.2026
46 213,71 UAH
45 937,29 UAH
46 736,68 UAH
45 847,72 UAH
38 170 372,11 UAH
‎0,60%
30.08.2026
41 530,04 UAH
42 449,76 UAH
42 465,60 UAH
41 411,96 UAH
20 706 621,91 UAH
‎-2,17%
23.08.2026
43 820,53 UAH
43 438,70 UAH
43 970,72 UAH
43 378,53 UAH
35 895 078,95 UAH
‎0,88%
16.08.2026
44 078,39 UAH
44 109,15 UAH
44 547,08 UAH
43 988,82 UAH
36 428 202,12 UAH
‎-0,07%
На сьогодні середня ціна Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) становить 934.825 UAH. Історичний максимум був 1,112.67 UAH 02.10.2026, а історичний мінімум — 756.98 UAH 29.07.2026.

Технічний аналіз Micron Technology tokenized stock (xStock)

Технічний аналіз використовує історичні цінові моделі та обсяг торгівлі, щоб надати уявлення про потенційні рухи ціни Micron Technology tokenized stock (xStock) і допомагає трейдерам визначити можливості на волатильному ринку криптовалют.
Підсумок:
Ковзне середнє
Купівля: 0
Продаж: 0
Показники
Купівля: 0
Продаж: 0

Настрої щодо Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)

Що ви зараз думаєте про Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)?
Дані не знайдено

Про Micron Technology tokenized stock (xStock)

Офіційні посилання

Соцмережі та спільнота

Питання та відповіді

1. Який поточний курс Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) в USD?

Станом на 10/24/2026 поточна ціна Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) становить 882.90 USD.

2. Якою є ринкова капіталізація Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)?

Ринкова капіталізація — основний показник, який використовують для оцінки загальної вартості, популярності та домінування на ринку криптовалюти. Поточна ринкова капіталізація Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) становить 19.52M USD.

3. Якою є циркулююча пропозиція Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)?

Важливо розрізняти циркулюючу пропозицію та загальну пропозицію. Перша враховує тільки доступні для торгівлі монети, а остання — всі коли-небудь створені монети. Зараз Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) має циркулюючу пропозицію 22.11K MUx від загальної пропозиції 204.80K MUx.

4. Які фактори впливають на ціну Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)?

На коливання цін Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) впливають численні чинники.
Динаміка попиту та пропозиції: обмежена пропозиція Micron Technology tokenized stock (xStock) на фоні зростаючого попиту часто приводить до підвищення ціни. І навпаки, велика пропозиція або низький попит можуть знизити ціну.
Ринкові настрої та новини: позитивні новини, технологічні розробки або зростаюче прийняття загалом створюють позитивні настрої, залучають покупців та потенційно підвищують ціну. З іншого боку, негативні новини, порушення безпеки або регуляторна невизначеність можуть спровокувати потребу продавати активи та зниження цін.
Технологічні розробки: основні оновлення, покращення масштабованості або безпеки, а також впровадження нових функцій можуть впливати на сприйняття інвесторами та вплив на ціну.
Макроекономічні чинники: глобальні економічні умови, інфляція та монетарна політика також можуть впливати на поведінку інвесторів та опосередковано впливати на ціни криптовалют.
Маніпуляція ринком: через те, що криптовалютний ринок тільки починає зароджуватись, можуть відбуватися маніпуляції цінами за допомогою зловмисної діяльності, як-от воштрейдинг або схеми пампу та дампу, що впливають на ціни у короткостроковій перспективі.

5. Чи є Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) гарним вибором для інвестицій?

Під час оцінювання інвестиції в Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) врахуйте такі ключові чинники.
Основи проєкту: дізнайтесь більше про команду проєкту, технології, документацію та використовуйте кейси для оцінки потенційної вартості активу.
Ринкові тенденції: проаналізуйте історію цін криптовалюти, ринкові настрої та загальні ринкові тенденції.
Конкуренція: проведіть аналіз конкурентів і дізнайтесь, чим Micron Technology tokenized stock (xStock) відрізняється від аналогічних проєктів.
Регуляторна політика: залишайтесь у курсі поточних і потенційних правил, які можуть вплинути на майбутнє криптовалюти.

6. Де можна купити Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)?

Ви можете купити Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) на різних криптовалютних біржах.
Важливі міркування щодо вибору біржі:
Комісії: порівняйте комісії за торгівлю, депозит і виведення, а також інші застосовні платежі.
Безпека: шукайте біржі з сильними заходами безпеки, як-от двофакторна автентифікація (2FA) та зберігання на холодних гаманцях.
Репутація та відгуки: прочитайте історію біржі та відгуки користувачів, щоб оцінити її надійність.
Способи оплати: переконайтеся, що біржа підтримує бажані способи оплати (наприклад, банківські перекази, кредитні картки тощо).
Географічні обмеження: переконайтесь, що біржа працює у вашій країні або регіоні.
Наполегливо рекомендуємо WEEX як біржу з найвищим рейтингом. WEEX пропонує низькі комісії, зручний інтерфейс та надійні функції безпеки.

7. Яку комісію зазвичай стягують під час купівлі Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)?

Комісія за купівлю Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) може варіюватися залежно від криптобіржі, яку Ви використовуєте, та вибраного спосіб оплати. Звичні комісії, які слід врахувати:
Комісія за торгівлю: цю комісію біржа стягує за виконання угод. Це може бути відсоток від суми угоди (наприклад, від 0,1 до 0,5%) або фіксована плата за операцію.
Комісія за депозит: деякі біржі стягують комісію за поповнення рахунку, особливо для деяких способів оплати, як-от депозити за допомогою кредитної картки.
Комісія за виведення: під час виведення Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx) або фіатної валюти біржа може стягувати комісію за виведення.

8. Які технічні показники використовують для аналізу Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx)?

Трейдери часто використовують технічні показники для аналізу цін та виявлення потенційних можливостей для торгівлі Micron Technology tokenized stock (xStock) (MUx). Ось деякі популярні показники:
Ковзні середні (MA) — згладжують дані про ціну для виявлення тенденцій. Найбільш поширені MA беруть за період 50, 100 чи 200 днів.
Індекс відносної сили (RSI) — цей показник вимірює величину рухів цін та визначає умови перекупівлі або перепродажу.
Конвергенція/дивергенція ковзних середніх (MACD) — цей показник імпульсу, що показує взаємозв’язок між двома ковзними середніми.
Смуги Боллінджера — ці лінії створюють стандартні відхилення навколо ковзного середнього та допомагають трейдерам виявити волатильність та потенційні розриви цін.

Новини Micron Technology tokenized stock (xStock)

Трамп готується до можливого загострення військових дій проти Ірану після виборів у США та Ізраїлі

www.bloomberg.com2026/10/24 14:33:21

Криптовалюта: Пентагон забороняє своїм солдатам робити ставки на Polymarket та Kalshi

Піт Хегсет забороняє американським військовим робити ставки на Polymarket та Kalshi з використанням непублічної інформації після обвинувачення солдата.

journalducoin.com2026/10/24 14:00:00

Chain Theory пропонує вивести тонку константу з квантової інформації

Chain Theory, дослідницька програма, запропонована @alexwg, стверджує, що може вивести кандидат на тонку структуру константи з аксіоми про квантові пари. Її збіг з рекомендованим значенням CODATA є вражаючим, але ототожнення з фізичною константою залишається припущенням, яке нові вимірювання можуть ...

www.diariobitcoin.com2026/10/24 13:50:08

Ethereum зазнає найбільшого виведення з бірж за чотири місяці, оскільки втрати ETF у жовтні перевищують 1 мільярд доларів

Виведення Ethereum у розмірі 407 мільйонів доларів ставить акцент на 2,400 доларів, оскільки трейдери оцінюють позицію китів, потоки ETF та згасаючу динаміку альткоїнів.

cryptoslate.com2026/10/24 13:30:53

Ринок репо на Уолл-стріт на 359 мільярдів доларів на день знайшов застосування для блокчейну

Уолл-стріт використовує блокчейн для позики мільярдів через токенізоване репо, знижуючи витрати без усунення традиційних фінансових ризиків.

cryptoslate.com2026/10/24 12:00:47

Затримка оновлення Glamsterdam на Ethereum відтерміновує активацію на Hoodi

cryptonomist.ch2026/10/24 11:15:27
Ви заплатите
Ви отримаєте
Кількість
Швидка купівля

Дивитись більше

Обсяг
Лідери росту
Лідери падіння
iconiconiconiconiconiconiconicon
Підтримка клієнтів:@weikecs
Співпраця:@weikecs
Кількісна торгівля та маркетмейкінг:bd@weex.com
VIP-програма:support@weex.com