Przeglądaj tematy
Wykres ceny MNTX
Historia i analiza MNTX
O MNTX
Prognoza ceny MNTX
Minutes Network Token

Cena Minutes Network Token na żywo

Nienotowane

Wykres ceny Minutes Network Token

Minutes Network Token (MNTX) jest obecnie wyceniany na 0,000000 PLN, a zmiana w ciągu ostatnich 24 godzin wynosi-0,0333%. Ostatnia aktualizacja: 23.10.2026 00:05:43 (UTC+0). Śledź cenę MNTX w czasie rzeczywistym na WEEX, korzystając z ochrony naszego Funduszu ochronnego w wysokości 1000 BTC.

Szczegóły ceny Minutes Network Token (MNTX)

Maks. w 24h
0.138730 PLN
Min. w 24h
0.133698 PLN
Zmiana w 24h
-0,0333%
Wol. obrotu 24h
160.99K PLN
Kapitalizacja rynkowa
10.41M PLN
W pełni rozwodniona kapitalizacja rynkowa
67.00M PLN
Całkowita podaż
93.33M
Maks. podaż
500.00M
Historyczne maksimum (21.07.2025)
1.96 PLN
Historyczne minimum
0 PLN
Ranking
1526
Podaż w obiegu
15,53%
Zmiana w 3 dni
+5,44%
Zmiana w 7 dni
+5,67%
Zmiana w 30 dni
+29,64%
Zmiana w ciągu 1 roku
+83,32%
Minutes Network Token

Historia cen Minutes Network Token

WEEXPobierz dane
Data
Cena
Otwarte
Maks.
Min.
Wolumen
Zmiana (%)
18.10.2026
0,1410 PLN
0,1400 PLN
0,1410 PLN
0,1379 PLN
129 522,09 PLN
‎0,70%
11.10.2026
0,1478 PLN
0,1483 PLN
0,1487 PLN
0,1472 PLN
200 595,39 PLN
‎-0,36%
04.10.2026
0,1630 PLN
0,1664 PLN
0,1664 PLN
0,1615 PLN
205 462,26 PLN
‎-2,08%
27.09.2026
0,1433 PLN
0,1448 PLN
0,1466 PLN
0,1431 PLN
193 339,54 PLN
‎-1,03%
20.09.2026
0,1526 PLN
0,1507 PLN
0,1598 PLN
0,1406 PLN
335 682,37 PLN
‎1,20%
13.09.2026
0,1779 PLN
0,1815 PLN
0,1822 PLN
0,1777 PLN
229 781,88 PLN
‎-1,97%
06.09.2026
0,1900 PLN
0,1914 PLN
0,1917 PLN
0,1900 PLN
147 149,67 PLN
‎-0,77%
30.08.2026
0,1951 PLN
0,1924 PLN
0,2003 PLN
0,1916 PLN
213 470,42 PLN
‎1,40%
23.08.2026
0,1935 PLN
0,1928 PLN
0,2068 PLN
0,1920 PLN
472 638,48 PLN
‎0,40%
16.08.2026
0,1592 PLN
0,1566 PLN
0,1606 PLN
0,1558 PLN
224 968,87 PLN
‎1,68%
Na dzień dzisiejszy średnia cena Minutes Network Token (MNTX) wynosi 0.25175 PLN. Historyczne maksimum wyniosło 0.5035 PLN w dniu 21.07.2025, natomiast historyczne minimum wyniosło 0 PLN w dniu --.

Analiza techniczna Minutes Network Token

Analiza techniczna wykorzystuje historyczne wzorce cenowe i wolumen obrotu, aby zapewnić wgląd w potencjalne zmiany Minutes Network Token i pomóc inwestorom w identyfikacji okazji na niestabilnym rynku kryptowalut.
Podsumowanie:
Średnia krocząca
Zakup: 0
Sprzedaż: 0
Wskaźniki
Zakup: 0
Sprzedaż: 0

Sentyment Minutes Network Token (MNTX)

Jak postrzegasz Minutes Network Token (MNTX) w tym momencie?
Brak danych

Informacje na temat Minutes Network Token

Media społecznościowe i społeczność

Często zadawane pytania

1. Jaka jest bieżąca cena Minutes Network Token (MNTX) w USD?

Na dzień 10/23/2026 bieżąca cena Minutes Network Token (MNTX) wynosi 0.03435 USD.

2. Jaka jest kapitalizacja rynkowa Minutes Network Token (MNTX)?

Kapitalizacja rynkowa jest kluczowym wskaźnikiem, który mierzy ogólną wartość kryptowaluty, jej popularność i dominację na rynku. Obecna kapitalizacja rynkowa Minutes Network Token (MNTX) wynosi 2.67M USD.

3. Jaka jest podaż w obrocie Minutes Network Token (MNTX)?

Ważne jest, aby rozróżnić podaż w obiegu od podaży całkowitej. Pierwsza z nich oznacza monety dostępne do obrotu, natomiast druga obejmuje wszystkie monety, które kiedykolwiek zostały wyemitowane. Obecnie Minutes Network Token (MNTX) ma podaż w obiegu wynoszącą 77.67M MNTX z całkowitej podaży wynoszącej 93.33M MNTX.

4. Jakie czynniki wpływają na cenę Minutes Network Token (MNTX)?

Do wahań cen Minutes Network Token (MNTX) przyczynia się wiele czynników.
Dynamika podaży i popytu: Ograniczona podaż Minutes Network Token w stosunku do rosnącego popytu często powoduje wzrost ceny. I odwrotnie, duża podaż lub zmniejszony popyt mogą obniżyć cenę.
Nastroje rynkowe i wiadomości: Pozytywne wiadomości, postęp technologiczny lub rosnąca sprzedaż zazwyczaj wywołują pozytywne nastroje, przyciągają nabywców i potencjalnie zwiększają cenę. Z drugiej strony negatywne wiadomości, naruszenia zabezpieczeń lub niepewność regulacyjna mogą wywołać presję sprzedażową i spadek cen.
Rozwój technologiczny: Istotne aktualizacje, poprawa skalowalności lub bezpieczeństwa oraz wprowadzenie nowych funkcji mogą wpływać na postrzeganie aktywów przez inwestorów i cenę.
Czynniki makroekonomiczne: Globalne warunki gospodarcze, stopy inflacji i polityka pieniężna mogą również wpływać na zachowania inwestorów i pośrednio wpływać na ceny kryptowalut.
Manipulacja rynkowa: Ze względu na stosunkowo młody charakter rynku kryptowalut, może wystąpić manipulacja cenowa poprzez złośliwe działania, takie jak wash trading lub mechanizm pump-and-dump, co wpływa na ceny w krótkim okresie.

5. Czy Minutes Network Token (MNTX) to dobra inwestycja?

Rozważając inwestycję w Minutes Network Token (MNTX), warto wziąć pod uwagę następujące kluczowe czynniki.
Podstawy projektu: Przeanalizuj zespół, technologię, białą księgę i zastosowania, aby ocenić jego potencjalną wartość.
Trendy rynkowe: Przeanalizuj historię ceny, nastroje rynkowe i ogólne trendy rynkowe związane z kryptowalutą.
Konkurencja: Oceń konkurencję i porównaj Minutes Network Token z podobnymi projektami.
Regulacje: bądź na bieżąco z aktualnymi i potencjalnymi regulacjami, które mogą mieć wpływ na przyszłość tej inwestycji.

6. Gdzie mogę kupić Minutes Network Token (MNTX)?

Możesz kupić Minutes Network Token (MNTX) na różnych giełdach kryptowalut.
Co należy wziąć pod uwagę przy wyborze giełdy:
Opłaty: Porównaj opłaty transakcyjne, opłaty za wpłatę, opłaty za wypłatę i wszelkie inne obowiązujące opłaty.
Bezpieczeństwo: Szukaj giełd z silnymi środkami bezpieczeństwa, takimi jak uwierzytelnianie dwuskładnikowe (2FA) i zimny portfel.
Reputacja i recenzje: Zapoznaj się z historią giełdy i przeczytaj opinie użytkowników, aby ocenić jej wiarygodność.
Metody płatności: Upewnij się, że giełda obsługuje Twoje preferowane metody płatności (na przykład przelewy bankowe, karty kredytowe).
Ograniczenia geograficzne: Potwierdź, że giełda działa w Twoim kraju lub regionie.
Gorąco polecamy WEEX jako najlepiej ocenianą opcję. WEEX oferuje niskie opłaty, łatwy w obsłudze interfejs i silne zabezpieczenia.

7. Jakie opłaty zazwyczaj obowiązują przy zakupie Minutes Network Token (MNTX)?

Opłaty za zakup Minutes Network Token (MNTX) mogą się różnić w zależności od wybranej giełdy kryptowalut i metody płatności. Najczęściej należy wziąć pod uwagę:
Opłaty transakcyjne: pobierane przez giełdę za realizację transakcji. Są one naliczane jako procent wartości transakcji (np. 0,1–0,5%) lub jako stała opłata za transakcję.
Opłaty za wpłatę: pobierane za zasilenie konta, w szczególności w przypadku metod takich jak wpłaty za pomocą karty kredytowej.
Opłaty za wypłatę: Możesz napotkać opłaty podczas wypłacania Minutes Network Token (MNTX) lub waluty fiducjarnej z giełdy.

8. Jakie są wskaźniki techniczne wykorzystywane do analizy Minutes Network Token (MNTX)?

Traderzy często wykorzystują wskaźniki techniczne do analizy wykresów cenowych i identyfikacji możliwości handlowych dla Minutes Network Token (MNTX). Niektóre popularne wskaźniki to:
Średnie kroczące (MA): wygładzają dane cenowe w celu identyfikacji trendów. Typowymi przykładami są średnie kroczące z 50, 100 i 200 dni.
Wskaźnik siły względnej (RSI): mierzy wielkość ruchów cenowych i identyfikuje warunki wykupienia lub wyprzedania.
Wskaźnik zbieżności i rozbieżności średnich kroczących (MACD): wskaźnik momentum, który pokazuje relację pomiędzy dwiema średnimi kroczącymi.
Wstęgi Bollingera: wyznaczają odchylenia standardowe wokół średniej kroczącej, aby pomóc w identyfikacji zmienności i potencjalnych wybić cenowych.
Zapłacisz
Otrzymasz
Ilość
Szybki zakup

Zobacz więcej

Wolumen
Zyskujące
Stratne
iconiconiconiconiconiconiconiconicon
Obsługa klienta:@weikecs
Współpraca biznesowa:@weikecs
Quant trading i MM:bd@weex.com
Program VIP:support@weex.com